Najlepší asistenti
patria do najlepšieho
tímu

Profi asistenti sú pravou rukou našich riaditeľov, manažérov, franšízantov a konzultantov.

profi - asist.png

JANA NEJMANOVÁ

Profi asistentka

5 dôvodov, prečo byť asistentom

  1. Časová flexibilita
  2. Možnosť pracovať z domu
  3. Neustále vzdelávanie
  4. Skĺbenie práce a rodiny
  5. Príjemné pracovné prostredie a kolektív

Koho by sme v tíme
radi privítali?

  1. Pracovitú a pozitívnu osobnosť
  2. Niekoho, kto bude s chuťou dotvárať prvý dojem z našej služby
  3. Človeka, ktorý sa chce učiť
  4. Kolegu, ktorý sa rád stará o ostatných
  5. Organizačne zdatného jedinca

Príbehy našich Profi asistentov

pumprova-ico2.jpeg

Markéta
Pumprová

„Viem, že ma v budúcnosti čaká vedenie vlastného tímu.”


„S finančným poradenstvom som sa prvýkrát stretla ako klientka pána Kamila Jandu z Partners. Počas tej doby som mala možnosť spoznať, s akým nadšením k svojej práci pristupuje a že jeho rady fungujú. Preto som neváhala ani sekundu, keď mi ponúkol, aby som pre neho pracovala. A môj pôvodný pocit sa nezmenil ani po rokoch. Celý náš tím je motivovaný k tomu, aby dosahoval čo najlepšie výsledky a skvelá atmosféra náš ženie dopredu. Navyše viem, že ma v budúcnosti čaká vedenie vlastného tímu. Už na tom pracujem.”

haltmar.JPG

Tomáš
Haltmar

„Vďaka premyslenému systému školenia sa v rámci firmy môžem posunúť kamkoľvek.”


„Už dávno predtým, ako sme si podali s Partners ruky, ma lákal svet financií a s ním spojené kvalitné obleky, pekné kancelárie a zaujímavá klientela. Aj keď som mal počas štúdia zlú skúsenosť s náborármi z inej finančnej spoločnosti, všetko zmenilo stretnutie s Davidom Kundrtom, mojím nadriadeným v Partners. Namotivoval ma tak, ako nikto predtým a taktiež ma zoznámil s mojím súčasným parťákom v biznise Lubošom Novákom, ktorý je mojím veľkým vzorom. Neviem si predstaviť lepšiu spoluprácu. Na mojej práci ma najviac baví komunikácia s klientmi a podpora kolegov z tímu. V túto chvíľu som spokojný tam, kde som, ale viem, že vďaka premyslenému systému školení sa v rámci firmy môžem posunúť kamkoľvek.”

nejmanova_image.png

Jana
Nejmanová

„Partners je mojou výzvou. Vždy ma napĺňala práca s ľuďmi a pre ľudí.”


„Zásadná je v tejto spolupráci pre mňa osoba, moja vedúca Marcela Lesková a stotožnenie sa s jej víziou. Bolo to jednoduché a rýchle. Na spolupráci s ňou si najviac vážim jej profesionalitu, priateľstvo, životné a profesijné postoje a jej podporu môjho osobného rastu. V živote každého z nás sú dôležité peniaze, ale časová flexibilita, ktorú mi táto spolupráca ponúka, je k nezaplateniu. Moja spokojná rodina je pre mňa v živote na prvom mieste a dnes popri nej zvládam budovať aj svoju osobnú kariéru.”

NÁPLŇ PRÁCE

Profi asistent má na starosti všetku administratívu, aktívne pracuje s našimi IT systémami, pozná spôsob práce svojho nadriadeného konzultanta a má jasnú predstavu o pridanej hodnote našich služieb.


Nie je to človek, ktorý by sám uzatváral ďalší obchod. Je to ale plnohodnotný člen tímu, ktorý pomáha pri starostlivosti o klientov, chode kancelárie, ale aj pri vedení tímu.

CHCEM SA STAŤ PROFI ASISTENTOM

Chránené službou reCaptcha (ochrana súkromia - zmluvné podmienky )

Webové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookies.

Nasledujúcou voľbou súhlasíte s využívaním cookies a použitím údajov o Vašej aktivite na týchto webových stránkach za účelom zobrazovania relevantnej cielenej reklamy.

Personalizáciu a cielenú reklamu môžete kedykoľvek vypnúť alebo upraviť. Teraz udelený súhlas je platný po dobu 1 roka.

Viac informácií & nastavení