ZNENIE SÚHLASU SO SPRACOVANÍM MOJICH OSOBNÝCH ÚDAJOV

Kliknutím na tlačidlo „odoslať“ v zmysle čl. 6  ods. 1 písm. a) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES dobrovoľne súhlasím, aby prevádzkovateľ  Simplea Financial Services, s.r.o., Staromestská 3, 811 03 Bratislava, IČO: 53 725 654 (ďalej len „Prevádzkovateľ“) spracúval moje osobné údaje v rozsahu údajov vymedzených vo formulári, obsiahnutých v životopise a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce, vedením databázy uchádzačov o zamestnanie a s aktívnym oslovovaním s novými pracovnými príležitosťami.

Súhlas je možné kedykoľvek odvolať a to elektronicky zaslaním e-mailu na adresu: poverenecOU@simplea.sk alebo poštou na adrese Prevádzkovateľa uvedenej vyššie. Po odvolaní súhlasu budú osobné údaje najneskôr do 7 dní vymazané.

Zároveň ja ako dotknutá osoba potvrdzujem, že som sa oboznámila s Informáciou o ochrane osobných údajov uchádzačov o zamestnanie nachádzajúcou sa tu: TU

Webové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookies.

Nasledujúcou voľbou súhlasíte s využívaním cookies a použitím údajov o Vašej aktivite na týchto webových stránkach za účelom zobrazovania relevantnej cielenej reklamy.

Personalizáciu a cielenú reklamu môžete kedykoľvek vypnúť alebo upraviť. Teraz udelený súhlas je platný po dobu 1 roka.

Viac informácií & nastavení