foto.png

NAUČÍME VÁS ÚSPEŠNE PODNIKAŤ. STAČÍ CHCIEŤ

Sme presvedčení, že poznáme cestu k vybudovaniu úspešného a výnosného biznisu vo svete financií. Či už v roli manažéra, profesionálneho konzultanta, alebo majiteľa franšízovej pobočky.

PREČO PODNIKAŤ PRÁVE S NAMI?

investice.svg

Rastúci trh

Finančný trh sa na Slovensku za posledných 5 rokov zdvojnásobil a bude rásť aj naďalej. Domácnostiam ležia na bežných účtoch v bankách doslova miliardy. Potenciál nezávislého finančného plánovania je teda obrovský.

winner.svg

Vychovávame
podnikateľov

Vďaka skúsenostiam a osobnostiam v našich radoch vieme vychovať podnikateľov s mentalitou víťazov. V priebehu 12 rokov sme naučili tisíce mladých ľudí uvažovať ako sebavedomých a pozitívnych lídrov firmy.

zázemi.svg

Najlepšie zázemie

Na prísne regulovanom trhu ponúkame najlepší systém vzdelávania, technológie pre prácu s klientmi aj právnu ochranu. Viac ako 200 kolegov na centrále v Bratislave, Prahe a Brne vám v biznise kryje chrbát.

Combined_Shape.svg

Vysoké príjmy

S rastom príjmu slovenských domácností rastú aj príjmy z podnikania vo financiách. Žiadne stropy, zisk ovplyvňujete len sami svojou aktivitou. Vysoké príjmy majú nielen manažéri tímov, ale aj profesionálni konzultanti, sprostredkovatelia a majitelia pobočiek.

Webové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookies.

Nasledujúcou voľbou súhlasíte s využívaním cookies a použitím údajov o Vašej aktivite na týchto webových stránkach za účelom zobrazovania relevantnej cielenej reklamy.

Personalizáciu a cielenú reklamu môžete kedykoľvek vypnúť alebo upraviť. Teraz udelený súhlas je platný po dobu 1 roka.

Viac informácií & nastavení