MAJTE FINANCIE POD KONTROLOU

Navrhneme vám optimálny finančný plán, ktorý vám zjednoduší život.

Simplea_LaunchKampanSK_Web_02-planovanie (1) (2).png

ucho.svg

NEVARÍME Z VODY

Každý správny plán závisí od kvalitných vstupných informácií. Preto najprv musíme zistiť, ako to s financiami máte. Veľa sa pýtame a radi načúvame. To je rozdiel medzi nami a predajcami.

timer_shape.svg

VIDÍME ZA ROH

Úlohou kvalitného finančného konzultanta je predvídať, čo sa Vám vo finančnej oblasti môže stať a na všetky tieto situácie Vás pripraviť. Vďaka tomu zvládnete výpadok príjmov aj zhodnotenie úspor na penziu.

pece.svg

STARÁME SA O VÁS

Sme tu pre Vás a vy sa na nás môžete kedykoľvek obrátiť so žiadosťou o pomoc, alebo radu – či už riešite poistnú udalosť, fixáciu hypotéky alebo až podozrivo výhodnú ponuku finančného produktu. To všetko je práca pre nás.

icon-vahy.svg

SME NEZÁVISLÍ

Nevlastní nás žiadna banka ani poisťovňa. Naši konzultanti a sprostredkovatelia dostávajú za svoju prácu ohodnotenie bez ohľadu na to aký produkt sprostredkujú. Môžu sa teda rozhodovať objektívne a výhradne na základe Vašich potrieb.

r_lukes.png
„Problémy s láskou za Vás nevyriešime. Ale povieme Vám, koľko budú stáť a ako na ne najvýhodnejšie našetriť.“
Radim Lukeš, zakladateľ

AKO TO PREBIEHA

1. ANALÝZA VAŠICH MOŽNOSTÍ A CIEĽOV

Pozrieme sa na vašu finančnú situáciu, priania a plány, ktoré si chcete splniť v oblastiach sporenia, bývania, alebo penzie.

2. SCHVÁLIME SI FINANČNÝ PLÁN

Náš konzultant navrhne finančný plán a najvýhodnejšie produkty z oblastí poistenia, investícií alebo úverov, ktoré Vás povedú k dosiahnutiu nastavených cieľov.

3. PRAVIDELNÝ SERVIS

Podľa aktuálnej potreby, určite však aspoň rad za dva roky skontrolujeme, čo sa u Vás zmenilo a novej situácii prispôsobíme finančný plán a aktívne finančné produkty.

4. CELOŽIVOTNÁ STAROSTLIVOSŤ

Na svojho konzultanta Simplea sa kedykoľvek môžete obracať so žiadosťou o radu alebo pomoc. Pomôže vo všetkých oblastiach osobných financií.
1
2
3
4

SPOZNAJME SA

Možno viete presne čo chcete, možno by ste iba radi prebrali svoju finančnú situáciu ako celok. Vyberieme pre Vás odborníka, s ktorým si sadnete.

Zavolajte, alebo nám zanechajte kontakt a my sa ozveme!

Webové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookies.

Nasledujúcou voľbou súhlasíte s využívaním cookies a použitím údajov o Vašej aktivite na týchto webových stránkach za účelom zobrazovania relevantnej cielenej reklamy.

Personalizáciu a cielenú reklamu môžete kedykoľvek vypnúť alebo upraviť. Teraz udelený súhlas je platný po dobu 1 roka.

Viac informácií & nastavení