PARTNERS_KubanskeNam.jpg

Na centrále rastieme
spolu s firmou

Zamestnanci centrály poskytujú perfektný servis všetkým konzultantom, manažérom a franšízantom Simplea.

5 dôvodov, prečo pracovať na centrále

  1. Priateľská a milá atmosféra
  2. Možnosť kariérne rásť spolu s firmou
  3. Neustále nové výzvy a projekty
  4. Skvelý mladý kolektív
  5. Nie sme korporát

Koho by sme v tíme
radi privítali?

  1. Pracovitých a ambicióznych kolegov
  2. Ľudí, ktorí chcú rásť a učiť sa
  3. Samostatné osobnosti
  4. Zvedavé hlavičky
  5. Tímových hráčov

Príbehy našich zamestnancov

kroutil_petr.jpg

Petr Kroutil

„Baví ma, že s tímom vyvíjame vlastný softvér, ktorý pomáha poradcom aj klientom.”


„V Partners pôsobím už od roku 2013 a veľmi rád priznávam, že dodnes pracujem s kolegami, s ktorými som pred rokmi začínal. Najviac si na našej spoločnosti cením práve stabilný tím a perfektné zázemie. Vďaka takýmto podmienkam sa môžeme plne sústrediť na rôznorodé projekty. Navyše, vyvíjame vlastný softvér, ktorý pomáha poradcom aj klientom. A to ma fakt dosť baví.”

2.png

Lucie Wagnerová

„Začínala som popri škole ako recepčná, dnes som riaditeľkou marketingu. Partners ponúka príležitosti, stačí chcieť a ísť si za svojím cieľom.”


„Ešte ako študentka som do Partners nastupovala na pozíciu recepčnej, dnes som riaditeľkou marketingu. Počas svojej kariérnej cesty som si ale prešla ďalšími pozíciami, a tak môžem rovno povedať, že kolegovia a celkovo firemné prostredie je u nás naozaj skvelé. Do práce sa jednoducho teším. Navyše sa stretávam s celým radom zaujímavých ľudí nielen z odboru financií, ktorí ma profesne posúvajú vpred. Keď človek naozaj chce, dostane tu príležitosť k osobnému rozvoju.”

lada.png

Lada Kičmerová

„Na Partners milujem dynamiku a neformálne prostredie.”


„Na centrálu som nastúpila ešte v poslednom ročníku VŠE a dnes som tu už viac ako 10 rokov. Riadim Klientsky servis Partners, takže mojou misiou sú spokojní klienti, o ktorých je postarané. Vystriedala som rôzne pozície a projekty, narodili sa mi 2 deti. Nikdy som z práce nevypadla, pretože ma až príliš baví na to, aby som len sedela doma. Na práci na centrále obdivujem ústretovosť, flexibilitu, príležitosti a atmosféru. Je to skvelá firma v prípade, že máte radi výzvy.”

Webové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookies.

Nasledujúcou voľbou súhlasíte s využívaním cookies a použitím údajov o Vašej aktivite na týchto webových stránkach za účelom zobrazovania relevantnej cielenej reklamy.

Personalizáciu a cielenú reklamu môžete kedykoľvek vypnúť alebo upraviť. Teraz udelený súhlas je platný po dobu 1 roka.

Viac informácií & nastavení