HĽADÁME NOVÝCH
FRANŠÍZANTOV

Franšíza Simplea Point je unikátny podnikateľský koncept kamennej poradenskej pobočky. Kombinuje komfort a diskrétnosť klasických bankovných pobočiek s komplexnosťou nezávislého finančného sprostredkovania.

dvojice_4.png

LUKÁŠ JÍLEK

Franšízant

STANISLAVA LIŠKOVÁ

Franšízant

ČO JE SIMPLEA POINT?

SILNÝ PARTNER V PODNIKANÍ

Je to Vaša vlastná pobočka, ale nieste v tom sami. Pomôžeme s prípravou, realizáciou aj prevádzkou. Odovzdáme Vám know-how a skúsenosti z viac ako 110 franšízových pobočiek, ktoré už s našimi partnermi už takmer 10 rokov prevádzkujeme.

POMOC PRI ROZBEHU

Pobočku Vám umožníme financovať z úveru a pomôžeme s kmeňom klientov spadajúcim pod jej správu. Rozbeh tak budete mať pro finančnej aj prevádzkovej stránke jednoduchší a plynulejší.

PRODUKTY Z CELÉHO TRHU

Simplea Point poskytuje nezávislé finančné sprostredkovanie a pre svojich klientov vyberá to najlepšie a najvýhodnejšie z ponuky stoviek produktov, naprieč všetkými sektormi finančného trhu.

STABILNÉ A ZMYSLUPLNÉ PODNIKANIE

Financie sú obor, ktorý je stabilný a dlhodobo prosperuje. Ako nezávislí špecialisti a finanční sprostredkovatelia pomáhate ľuďom šetriť, zhodnocovať úspory, investovať a plniť si ciele, alebo si napríklad vybudovať vlastné bývanie.

CHCETE ZISTIŤ VIAC?

Zanechajte nám svoj kontakt a my Vám všetko dôležité nezáväzne predstavíme.

Zistiť viac

ZISKOVÝ BIZNIS

Už po roku prevádzky generujú naše pobočky bežný mesačný obrat vo výške 20 tisíc EUR. Najlepšia franšíza dosiahla v roku 2020 ročný súhrnný obrat vo výške takmer 600 tisíc EUR. Za obchod a starostlivosť o našich klientov vyplácame nadštandardné provízie z poistenia, investícií aj úverov. Dôležité sú hlavne následné provízie za dlhodobú starostlivosť o kmeňových klientov.

TOP 3 POBOČKY
TOP 25 POBOČIEK

50
POBOČIEK

plánujeme do konca roku 2022 postaviť naprieč všetkými regiónmi Slovenska.

DESIATKY
INŠTITÚCIÍ

s ktorými pobočky Simplea Point postupne naväzujú spolupracujú

STOVKY
PRODUKTOV

ktoré majú pre svojich klientov pobočky Simplea Point v ponuke

650 tisíc
KLIENTOV

využíva naše služby v Českej republike a na Slovensku

CHCETE VLASTNÚ POBOČKU? NAPÍŠTE NÁM!

Chránené službou reCaptcha (ochrana súkromia - zmluvné podmienky )