Spolupráca
a podpora

Máme za sebou 8 rokov skúseností, časom preverené know-how a veľa ďalších benefitov, o ktoré sa s vami radi podelíme.

KO_jun_Simplea_2.jpg

ČO SPOLU S POBOČKOU ZÍSKATE?

 • Koncept bez licenčných a franšízových poplatkov
 • Osvedčený franšízový model, ktorý funguje na viac ako 110 pobočkách v Českej republike
 • Intenzívnu spoluprácu s produktovými partnermi zo skupiny Simplea a celého finančného trhu
 • Nadštandardný a dlhodobý odmeňovací model
 • Centrálne vzdelávanie zamestnancov, CRM, lokálna exkluzivita, marketingová podpora a kampane, generovanie leadov
 • Exkluzivitu pre zverený región
 • Kompletné vlastné softwarové zázemie
 • Podporu zo strany centrály a dedikovaného franšízového tímu
 • Možnosť získania výhodného úveru na rozjazd
 • Klientske leady a zdieľanie klientskych kmeňov s obchodnou sieťou
 • Kompletnú podporu v právnej oblasti, marketingu, HR, IT a technickej podpory a vzdelávania vášho tímu

KOHO HĽADÁME

 • Skúseného manažéra alebo podnikateľa i mimo obor financií

 • Prax vo vedení tímu min. 3 roky

 • Silného a dôveryhodného lídra s chuťou do vlastného podnikania

 • Človeka s vlastným kapitálom a rezervou na prvých 6-12 mesiacov podnikania

 • Energickú osobnosť, ktorá má v rámci svojho regiónu rozsiahlu sieť kontaktov

markovičová (1).png

AKO BUDE VAŠA POBOČKA VYZERAŤ

 • Kamenná pobočka s rozlohou 80-120 m2 na vhodnom mieste, ideálne v centre mesta, s pevnou prevádzkovou dobou a jednotným Simplea dizajnom
 • Tím až 10 zamestnancov a špecialistov, spravujúci kmeň približne 2-3 tisíc klientov z regiónu
 • Lokálne zameranie vhodné aj pre menšie mestá
 • Jednorazové náklady na vybudovanie pobočky približne 40 – 50 tisíc EUR (možnosť financovať úverom) a ďalších približne 20 tisíc EUR ako štartovací prevádzkový kapitál
 • Návratnosť investície 2 – 3 roky
 • Dostanete kompletné know-how a podporu k vybudovaniu a vedeniu pobočky, spolu s nami vytvoríte ziskový a prestížny biznis

Jak se stát franšízentem

KONTAKTUJTE NÁS

Zavolajte nám, napíšte email alebo vyplňte formulár.

OSOBNÁ SCHÔDZKA

Následne si spolu dohodneme osobnú, alebo online schôdzku, na ktorej Vám celý koncept dôkladne predstavíme.

PODNIKATEĽSKÝ PLÁN

V priebehu prvých 4 schôdzok sa dostanete projektu doslova pod kožu. Po získaní všetkých informácií a ich vyhodnotení Vám dáme možnosť sa rozhodnúť, či je nami ponúkaný podnikateľský zámer pre vás vhodný a zaujímavý.

AZmeček_business.png

Artur Zmeček

,,Ku spoločnosti SIMPLEA som sa dostal cez Masterfranšízanta Mariána Bondu. Aj napriek tomu, že som v minulosti nepôsobil na finančnom trhu, ponuka začať vlastné podnikanie v oblasti financií predstavovala výzvu, ktorú som s pokorou prijal."


,,Od roku 2021, kedy som sa so spoločnosťou, a všeobecne finančným trhom po prvý krát zoznámil, prešlo veľa času, ktorý som naplno využil na štúdium a spoznávanie tohto segmentu. V súčasnej dobe vediem pobočku s troma zamestnancami, s ktorými spravujeme financie našich klientov a snažíme sa im tak zabezpečiť istejšiu budúcnosť. V oblasti financií prichádzajú vždy nové výzvy a proces učenia a trénovania sa nikdy nekončí a vždy je priestor na zdokonaľovanie sa. Práve táto neustále pretrvávajúca výzva je to, čo ma na spolupráci so spoločnosťou SIMPLEA baví najviac."

Návrh bez názvu (28).png

Ákos Nagy

,,Svoju kariéru vo svete financií som začal budovať v roku 2016, začínal som od spodku ako finančný poradca v obchode som sa našiel a bavilo ma to, moju túžbou bolo aby som sa dokázal vypracovať na manažérsku pozíciu. Mal som chuť svoje skúsenosti získané biznisom odovzdať nováčikom a inšpirovať ich vlastným príbehom. O necelý rok som sa na vysnívanú pozíciu aj dostal kde som pôsobil skoro 5 rokov, následne som sa chcel posúvať ďalej a postupoval som na pozíciu regionálneho riaditeľa. "


,,Simplea a projekt Banky bolo niečo o čom mi rozprávala moja bývalá kolegyňa. Rozmýšľal som nad informáciami ktoré mi boli povedané, no na druhý deň som jej zavolal a oznámil som jej že neviem akým spôsobom sa k tomu dokážem dostať ale aj ja sa chcem zapojiť do tohto úžasného projektu. Fascinovala ma myšlienka poskytovať svojim klientom dokonalú finančnú službu.

Prečo Simplea: Pod jednou strechou dokážem svojim klientom poskytnúť možnosti vďaka ktorým sú schopný dosahovať svoje ciele, či už je to zabezpečenie vlastného bývania alebo dosiahnutie finančnej nezávislosti, zabezpečiť očakávané a neočakávané životné situácie. Dokážem sa stať ich partnerom počas celého života o ktorého sa môžu oprieť, a toto celé zaklincujeme príchodom Banky.
Banka ktorá okrem svojich vlastných produktov bude poskytovať aj ostatné banky a finančné inštitúcie z trhu je niečo čo ešte na Slovenskom trhu neexistuje.

Z podnikateľského hľadiska možnosť vlastniť franšízovú pobočku Simplea ktorá prináša na Slovenský trh banku, hight-tech banku je niečo neskutočné pre bežného človeka. Sen sa stáva skutočnosťou, svojou snahou a vytrvalosťou dokážem budovať niečo veľké, niečo jedinečné, môžem byt pri zrode novej bankovej inštitúcie. Podieľať sa na úspechoch, ako sa hovorí ,,byť v dobrom čase na dobrom mieste sa oplatí‘‘.
Pobočka Simplea Point -Nové Zámky otvára začiatkom roka 2023 :)"

Návrh bez názvu (29).png

Róbert Melišek

,,Vo finančnom sektore pôsobím od roku 2006. Trinásť rokov som pracoval v banke, z toho 10 rokov na pozícií Private banker – senior, kde som zastrešoval komplexnú individuálnu starostlivosť o VIP klientelu a budovanie vzťahov s kľúčovými klientami banky."


,,Práve toto obdobie ma posilnilo a naučilo najviac. Bonitná klientela je veľmi náročná, vyžaduje kvalitnú a individuálnu starostlivosť. Pochopil som, že keď chcem byť úspešným, musím vystúpiť zo svojej komfortnej zóny a urobiť niečo navyše, niečo inak ako zvyšok trhu. Mojimi prioritami sú komplexnosť, transparentnosť, férovosť a zodpovednosť. A prečo Simplea? Pretože meníme svet finančného plánovania k lepšiemu, poskytujeme poctivé a zrozumiteľné finančné služby, definujeme nový štandard kvality a budujeme prvú sprostredkovateľskú banku – BANKU BUDÚCNOSTI."

Napíšte nám

Zaujal vás náš koncept? Máte ďalšie otázky? Alebo sa chcete rovno stretnúť? Ozvite sa nám.

Chránené službou reCaptcha (ochrana súkromia - zmluvné podmienky )
Napíšte nám

Webové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookies.

Nasledujúcou voľbou súhlasíte s využívaním cookies a použitím údajov o Vašej aktivite na týchto webových stránkach za účelom zobrazovania relevantnej cielenej reklamy.

Personalizáciu a cielenú reklamu môžete kedykoľvek vypnúť alebo upraviť. Teraz udelený súhlas je platný po dobu 1 roka.

Viac informácií & nastavení