foto (1).png

Miestnym na pobočke
dobre poradíme

Na rozdiel od miestnych pobočiek bánk a poisťovní, my s klientmi plánujeme nezávisle a vo všetkých oblastiach ich osobných financií.

POCTIVÉ A ZROZUMITEĽNÉ FINANČNÉ SLUŽBY

Sme SIMPLEA, pobočka českej finančnej skupiny Partners Financial Services, a v roku 2021 sme úspešne vstúpili na slovenský trh. Klientom prinášame dokonalú finančnú službu, zaisťujúcu im zdravý finančný život, rast ich bohatstva a splnenie finančných cieľov a potrieb. Našim konzultantom, zamestnancom a podnikateľským partnerom zároveň skvelú kariérnu príležitosť, zosobnenú v prepojení komplexného finančného plánovania s našimi vlastnými modernými technológiami, skvelým klientským servisom a dlhodobými podnikateľskými hodnotami.

Nestaviame vzdušné zámky, ani nesľubujeme nemožné, naopak, prinášame funkčnú a rokmi overenú produktovo servisnú platformu, ktorá v unikátnom fintechovom prostredí kombinuje naše exkluzívne privátne značky s najlepšími produktami z finančného trhu. Definujeme nové kvalitatívne štandardy a spolu s Vami píšeme nový, ambiciózny príbeh, v ktorom má každý šancu naplniť obsahom svoju vlastnú kapitolu a v tej sa stať na dlhú dobu ústrednou postavou.

5 dôvodov, prečo pracovať na pobočke

  1. Voľba podnikania a zamestnania
  2. Stabilné zázemie pobočky
  3. Možnosť špecializácie
  4. Dostatok zverených klientov
  5. Financie ako prestížny odbor

Koho by sme v tíme
radi privítali?

  1. Starostlivého a pracovitého kolegu
  2. Ľudí, ktorí majú radi ľudí
  3. Osobnosť schopnú učiť sa
  4. Zvedavé hlavičky, ktoré bavia financie

O. Kobza.jpg

Ondřej
Kobza

„Nedokážem si predstaviť, že by som robil niečo iné. Mám 20 klientskych stretnutí týždenne, asistentku a hypotekárneho špecialistu.”


„Počas štúdia som si uvedomil, že poznatky si potrebujem prežiť, nie o nich len hovoriť. Preto som nastúpil do Partners a dnes si už nedokážem predstaviť, že by som robil niečo iné. Mám 20 klientskych stretnutí týždenne, asistentku a hypotekárneho špecialistu, ktorí mi pomáhajú. Môžem sa tak sústrediť na to, v čom som dobrý a čo ma napĺňa. Tým ale moja cesta nekončí, čaká nás ďalšie budovanie tímu a kariérny rast.”

jana-javurkova.jpg

Jana
Javůrková

„Chodím do práce s radosťou. Veď kde inde nájdete 50 spoločností na jednom mieste, a to bez čakania na poradové číslo?”


„Chodím do práce s radosťou. Veď kde inde nájdete 50 spoločností na jednom mieste, a to bez čakania na poradové číslo? Navyše, prácu mi uľahčuje celý rad skutočností. Zaujímavé finančné ohodnotenie, benefity v podobe firemného auta, notebooku či príspevku na dôchodkové sporenie. Najviac si však užívam náš skvelý tím! Nevymenila by som ho za nič na svete.”

krejcarkova.png

Lenka
Krejcárková

„Pomoc klientom ma napĺňa a ženie dopredu.”


„Pre finančné poradenstvo som sa rozhodla vďaka mojej nepočujúcej sestre. Keďže ovládam znakovú reč, pomáhala som jej raz vyriešiť určité finančné záležitosti. A práve vtedy mi došlo, že je to práca, ktorú chcem robiť. Aktuálne mám v portfóliu 70 % nepočujúcich klientov, ktorí by sa inak veľmi ťažko dostávali k rozumným finančným riešeniam. Vďaka nim viem, že má moja práca zmysel a možnosť pomáhať ma ženie dopredu.”

Nenašli ste vysnívanú pozíciu? Pošlite nám životopis.

Chránené službou reCaptcha (ochrana súkromia - zmluvné podmienky )

Webové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookies.

Nasledujúcou voľbou súhlasíte s využívaním cookies a použitím údajov o Vašej aktivite na týchto webových stránkach za účelom zobrazovania relevantnej cielenej reklamy.

Personalizáciu a cielenú reklamu môžete kedykoľvek vypnúť alebo upraviť. Teraz udelený súhlas je platný po dobu 1 roka.

Viac informácií & nastavení