MENÍME SVET FINANČNÉHO
PLÁNOVANIA K LEPŠIEMU

POCTIVÉ A ZROZUMITEĽNÉ FINANČNÉ SLUŽBY

Sme SIMPLEA, pobočka českej finančnej skupiny Partners, a v roku 2021 sme úspešne vstúpili na slovenský trh. Klientom prinášame dokonalú finančnú službu, zaisťujúcu im zdravý finančný život, rast ich bohatstva a splnenie finančných cieľov a potrieb. Našim konzultantom, zamestnancom a podnikateľským partnerom zároveň skvelú kariérnu príležitosť, zosobnenú v prepojení komplexného finančného plánovania s našimi vlastnými modernými technológiami, skvelým klientským servisom a dlhodobými podnikateľskými hodnotami.

Nestaviame vzdušné zámky, ani nesľubujeme nemožné, naopak, prinášame funkčnú a rokmi overenú produktovo servisnú platformu, ktorá v unikátnom fintechovom prostredí kombinuje naše exkluzívne privátne značky s najlepšími produktami z finančného trhu.

peterweb4 (5).png
,,Definujeme nové kvalitatívne štandardy a spolu s Vami píšeme nový, ambiciózny príbeh, v ktorom má každý šancu naplniť obsahom svoju vlastnú kapitolu."
Peter Michajlov, riaditeľ spoločnosti

INOVUJEME A ROZVÍJAME TRH

Prinášame exkluzívne produkty, ktoré klientom sadnú presne na mieru. Konzultantom potom skvelé nástroje k tvorbe finančného plánu a perfektný servis a zázemie. Sme súčasť veľkej a stabilnej finančnej skupiny. Prinášame aktívne riadené ETF a ESG fondy bez vstupných poplatkov, investície do lukratívnych komerčných nehnuteľností, alebo nízkonákladové životné poistenie s 99% garanciou plnenia. Prevádzkujeme web o peniazoch Peniaze.sk a lifestylový časopis Heroine.

SPOZNAJME SA

Možno viete presne čo chcete, možno by ste iba radi prebrali svoju finančnú situáciu ako celok. Vyberieme pre Vás odborníka, s ktorým si sadnete.

 

Zavolajte, alebo nám zanechajte kontakt a my sa ozveme!

Webové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookies.

Nasledujúcou voľbou súhlasíte s využívaním cookies a použitím údajov o Vašej aktivite na týchto webových stránkach za účelom zobrazovania relevantnej cielenej reklamy.

Personalizáciu a cielenú reklamu môžete kedykoľvek vypnúť alebo upraviť. Teraz udelený súhlas je platný po dobu 1 roka.

Viac informácií & nastavení