MENÍME SVET FINANČNÉHO
PLÁNOVANIA K LEPŠIEMU

POCTIVÉ A ZROZUMITEĽNÉ FINANČNÉ SLUŽBY

Sme SIMPLEA, pobočka českej finančnej skupiny Partners Financial Services, a v roku 2021 sme úspešne vstúpili na slovenský trh. Klientom prinášame dokonalú finančnú službu, zaisťujúcu im zdravý finančný život, rast ich bohatstva a splnenie finančných cieľov a potrieb. Našim konzultantom, zamestnancom a podnikateľským partnerom zároveň skvelú kariérnu príležitosť, zosobnenú v prepojení komplexného finančného plánovania s našimi vlastnými modernými technológiami, skvelým klientským servisom a dlhodobými podnikateľskými hodnotami.

Nestaviame vzdušné zámky, ani nesľubujeme nemožné, naopak, prinášame funkčnú a rokmi overenú produktovo servisnú platformu, ktorá v unikátnom fintechovom prostredí kombinuje naše exkluzívne privátne značky s najlepšími produktami z finančného trhu. Definujeme nové kvalitatívne štandardy a spolu s Vami píšeme nový, ambiciózny príbeh, v ktorom má každý šancu naplniť obsahom svoju vlastnú kapitolu a v tej sa stať na dlhú dobu ústrednou postavou.

Peter Michajlov, Country Manager

INOVUJEME A ROZVÍJAME TRH

Pre klientov chceme exkluzívne produkty, ktoré im sadnú presne na mieru. Pre konzultantov potom skvelé nástroje k tvorbe finančného plánu a perfektný servis a zázemie. Sme súčasť veľkej a stabilnej finančnej skupiny. Prinášame aktívne riadené ETF a ESG bez vstupných poplatkov, investície do lukratívnych komerčných nehnuteľností, alebo fintechové nízko nákladové životné poistenie s 99% garanciou plnenia. Už čoskoro spustíme nový web Peniaze.sk a predstavíme lifestylový časopis Heroine.sk

SPOZNAJME SA

Možno viete presne čo chcete, možno by ste iba radi prebrali svoju finančnú situáciu ako celok. Vyberieme pre Vás odborníka, s ktorým si sadnete.

 

Zavolajte, alebo nám zanechajte kontakt a my sa ozveme!